saldim çeliku rrjetë përshtatur tela galvanizuar stolisje

Përshkrim:

Allows the free passage of water so overhead sprinklers
Operate effectively.shelve mesh decking
Qualifies for a reduction in Fire Insurance Premiums. Mesh deck
Reusable trip after trip.wire deck
Stay cleaner because dirt cannot build up on wire grid.
Don't have a disposal fee. Rack decking
Lighter in weight and easy to handle. Shelf deck
Won't rot or splinter and have no nails.shelves decking

Detail Product

Produkt Tags

artikull: YG-A01
material: Butë çeliku Q235
madhësi përshtatur
Trajtim sipërfaqësor: Galvanizuar / zhytje e nxehtë e galvanizuar
Zona e aplikimit Përdoret në raft
Kapaciteti Loading 50- 1000kg kapacitet ngarkese
vërejtje Periudha Customized apo mbështetje OEM Guarantee:5 vjet garanci

Aplikacion:

Përpunimit dhe kontrollit të cilësisë:

avantazhin tonë:

mbi 10 vjet përvojë në këtë fushë.

përjetuar R&D mbështetje ekip vizatim profesional sipas përdorimin tuaj.

Direkt fabrika e çmimeve me cilësi të lartë.

Bashkëpunon me ndërmarrje e njohur e shumë vite.

Kaluar ISO9001:2008 sistemit të cilësisë ,SGS,EC

nder:

klient

 

FAQ:

Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në FoshanCity, Provinca Guangdong, Kinë, në afërsi të Guangzhou Ju mund të fluturojnë në aeroportin Guangzhou direkt. Ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni sa herë që ju jeni në dispozicion!

 

Q: Çfarë është lëndë e parë e produkteve tuaja?
A: si përgjithshme, lëndë e parë e kodit të çelikut është Q235. çeliku të tjera është gjithashtu në dispozicion për klientët’ Kërkesat.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: si përgjithshme, 35% T / T paradhënie dhe bilancin para se të anijeve.

 

Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Kjo varet nga sasia e rendit dhe llojet e produkteve. si përgjithshme, brenda 20 dite pune, për sasi të zakonshëm rendit..

 

Q: I cili port do të përdoret si portin e ngarkimit?
A: port Guangzhou Nansha

 

Q: unës me porosiized në dispozicion?
—po, pothuajse të gjitha produkt mund të personalizohet.

 

Q: A mund të projektimit dhe të tërhequr për ne ?
—po, ne kemi bërë dizajnin më të mirë të përshtatshme dhe duke tërhequr sipas detaje të përdorimit dhe të kërkojë për të konfirmuar tuaj para se të rendit.

 

Q: Cili është avantazhi juaj?
A: 1. garanci: —3~ 10 vjet garanci në rast se
Një Trajtimi i duhur gjatë operacionit, Trajtimi i saktë Forklift ndërsa stacking / un-stacking
B Mbingarkesa është e ndaluar
C Mjedisi Kërkesa -indoor, rrethanë e thatë dhe nuk i lagësht, mos kontaktoni me ndonjë material kimik gërryes (për zink kromuar dhe pluhur veshura produkteve, asnjë kufizim për dip nxehtë galvanizuar).
2. fabrika e çmimeve: Fabrika e Shitja e drejtpërdrejtë të çmimeve konkurruese.
3. Ne kemi marrë përgjegjësi të plotë për çdo defekti prodhimi, ose do të rimbursim apo reship produkte të mirë për ju

fabrikë:

show ekspozitë:

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI

produkteve të përafërta

Enquiry TANI