Portable logjistike Auto Parts Pallet Cargo Storage Roll Container

Përshkrim:

Laundry trolley storage box foldable turnover box

Tire storage rack clothes storage box transport trolleys

Stackable storage bin factory trolley 4 wheel trolley container truck

Warehouse lifting equipment warehouse transport turnover box

Apply on the auto , auto part industry, like as honda,toyouta,ETC.

Detail Product

Produkt Tags

artikull: YG-T13
material: Butë çeliku Q235
madhësi përshtatur
Trajtim sipërfaqësor: pluhur veshja / galvanizuar
Zona e aplikimit Auto part
Kapaciteti Loading Heavy duty 1/1.5 tons load capacity
stacking 1+3 avokat
vërejtje Periudha Customized apo mbështetje OEM Guarantee:5 vjet garanci

Aplikacion:

Përpunimit dhe kontrollit të cilësisë:

avantazhin tonë:

mbi 10 vjet përvojë në këtë fushë.

përjetuar R&D mbështetje ekip vizatim profesional sipas përdorimin tuaj.

Direkt fabrika e çmimeve me cilësi të lartë.

Bashkëpunon me ndërmarrje e njohur e shumë vite.

Kaluar ISO9001:2008 sistemit të cilësisë ,SGS,EC

nder:

 

klient

FAQ:

Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në FoshanCity, Provinca Guangdong, Kinë, në afërsi të Guangzhou Ju mund të fluturojnë në aeroportin Guangzhou direkt. Ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni sa herë që ju jeni në dispozicion!

 

Q: Çfarë është lëndë e parë e produkteve tuaja?
A: si përgjithshme, lëndë e parë e kodit të çelikut është Q235. çeliku të tjera është gjithashtu në dispozicion për klientët’ Kërkesat.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: si përgjithshme, 35% T / T paradhënie dhe bilancin para se të anijeve.

 

Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Kjo varet nga sasia e rendit dhe llojet e produkteve. si përgjithshme, brenda 20 dite pune, për sasi të zakonshëm rendit..

 

Q: I cili port do të përdoret si portin e ngarkimit?
A: port Guangzhou Nansha

 

Q: unës me porosiized në dispozicion?
—po, pothuajse të gjitha produkt mund të personalizohet.

 

Q: A mund të projektimit dhe të tërhequr për ne ?
—po, ne kemi bërë dizajnin më të mirë të përshtatshme dhe duke tërhequr sipas detaje të përdorimit dhe të kërkojë për të konfirmuar tuaj para se të rendit.

 

Q:Cili është avantazhi juaj?
A: 1.garanci: —3~ 10 vjet garanci në rast se
Një Trajtimi i duhur gjatë operacionit, Trajtimi i saktë Forklift ndërsa stacking / un-stacking
B Mbingarkesa është e ndaluar
C Mjedisi Kërkesa -indoor, rrethanë e thatë dhe nuk i lagësht, mos kontaktoni me ndonjë material kimik gërryes (për zink kromuar dhe pluhur veshura produkteve, asnjë kufizim për dip nxehtë galvanizuar).
2. fabrika e çmimeve: Fabrika e Shitja e drejtpërdrejtë të çmimeve konkurruese.
3. Ne kemi marrë përgjegjësi të plotë për çdo defekti prodhimi, ose do të rimbursim apo reship produkte të mirë për ju

fabrikë:

show ekspozitë:

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI