kaci logjistike çeliku për paleta magazinimit depo metalike

Përshkrim:

1. More durable than plastic pallet; pallet racking
2. Take more loads; heat treated palletspallet sal
3. Better strength; pallet recycling blue pallets pallet company
4. 2-way or 4-way pallet suppliers chep pallets sell pallets

Detail Product

Produkt Tags

1. standard pallet dimensionsstandard pallet size 1200*1000

2. what is a palletmetal pallet steel pallet cheap pallets

Steel pallet is widely used in many industries. Due to its durable character, it gradually take away wooden pallet and plastic pallet market place.

Nowadays steel pallet is often used with racking system. Galvanised steel pallet has advantage in cold warehouse. Powder painted steel pallet has many colours for your option. Customers can book any colour they want and like. While plastic pallet can not fulfill this.

Generally our standard size of logistic steel pallet for warehouse metal storage pallets is as following:

1. W800xD800, W800xD1000, W800xD1100, W800xD1200

2. W1000xD800, W1000xD1000, W1000xD1100, W1000xD1200

3. W1100xD800, W1100xD1000, W1100xD1100, W1100xD1200;

4. W1200xD800, W1200xD1000.

Steel pallet’s loads capacity varies from 500kg to 3000kg.

artikull: YG-P01
material: Butë çeliku Q235
madhësi përshtatur
Trajtim sipërfaqësor: pluhur veshja / galvanizuar
Zona e aplikimit Transport,warehouse,industrial etc
Kapaciteti Loading Below 1000kg load capacity
stacking 1+3 avokat
vërejtje Periudha Customized apo mbështetje OEM Guarantee:5 vjet garanci

Aplikacion:

 

Përpunimit dhe kontrollit të cilësisë:

avantazhin tonë:

mbi 10 vjet përvojë në këtë fushë.

përjetuar R&D mbështetje ekip vizatim profesional sipas përdorimin tuaj.

Direkt fabrika e çmimeve me cilësi të lartë.

Bashkëpunon me ndërmarrje e njohur e shumë vite.

Kaluar ISO9001:2008 sistemit të cilësisë ,SGS,EC

nder:

klient

 

FAQ:

Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në FoshanCity, Provinca Guangdong, Kinë, në afërsi të Guangzhou Ju mund të fluturojnë në aeroportin Guangzhou direkt. Ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni sa herë që ju jeni në dispozicion!

 

Q: Çfarë është lëndë e parë e produkteve tuaja?
A: si përgjithshme, lëndë e parë e kodit të çelikut është Q235. çeliku të tjera është gjithashtu në dispozicion për klientët’ Kërkesat.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: si përgjithshme, 35% T / T paradhënie dhe bilancin para se të anijeve.

 

Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Kjo varet nga sasia e rendit dhe llojet e produkteve. si përgjithshme, brenda 20 dite pune, për sasi të zakonshëm rendit..

 

Q: I cili port do të përdoret si portin e ngarkimit?
A: port Guangzhou Nansha

 

Q:unës me porosiized në dispozicion?
—po, pothuajse të gjitha produkt mund të personalizohet.

 

Q:A mund të projektimit dhe të tërhequr për ne ?
—po, ne kemi bërë dizajnin më të mirë të përshtatshme dhe duke tërhequr sipas detaje të përdorimit dhe të kërkojë për të konfirmuar tuaj para se të rendit.

 

Q: Cili është avantazhi juaj?
A: 1. garanci: —3~ 10 vjet garanci në rast se
Një Trajtimi i duhur gjatë operacionit, Trajtimi i saktë Forklift ndërsa stacking / un-stacking
B Mbingarkesa është e ndaluar
C Mjedisi Kërkesa -indoor, rrethanë e thatë dhe nuk i lagësht, mos kontaktoni me ndonjë material kimik gërryes (për zink kromuar dhe pluhur veshura produkteve, asnjë kufizim për dip nxehtë galvanizuar).
2. fabrika e çmimeve: Fabrika e Shitja e drejtpërdrejtë të çmimeve konkurruese.
3. Ne kemi marrë përgjegjësi të plotë për çdo defekti prodhimi, ose do të rimbursim apo reship produkte të mirë për ju

fabrikë:

show ekspozitë:

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI