Ruajtja e rëndë e furnizuesit të paletave metalike të ruajtjes së paletave

Përshkrim:

Ruajtja e rëndë e furnizuesit të paletave metalike të ruajtjes së paletave

Detail Product

Produkt Tags

Ruajtja e rëndë e furnizuesit të paletave metalike të ruajtjes së paletave

Main Features

1. The carrying capacity is the strongest in the tray.

2. The iron tray is 100% environmentally friendly, can be recycled and reused, and resources are not wasted.

3. The surface of the iron tray is treated with anti-slip treatment, and the periphery is treated with edging. The pallet chassis is solid, the overall quality is light and strong, and it has stable packaging performance;

4. The iron tray is waterproof, moisture-proof and rust-proof; it has environmental advantages compared with the wooden tray (such as the capacity of the wooden tray to breed insect pests).

5. Compared with plastic trays, it has strength, wear resistance, temperature resistance and price advantages.

6. Especially for export, the iron tray does not need fumigation, high temperature sterilization or anti-corrosion treatment, which complies with international environmental protection regulations;

7. The iron tray is flexible to use (four-direction insertion design, which virtually improves the convenience of space utilization and operation, and its rugged bottom design is also in line with the flow Line and automatic packaging system).

 

artikull: YG-P04
material: Butë çeliku Q235
madhësi përshtatur
Trajtim sipërfaqësor: pluhur veshja / galvanizuar
Zona e aplikimit Transport,warehouse,industrial etc
Kapaciteti Loading Heavy duty 1/1.5 tons load capacity
stacking 1+3 avokat
vërejtje Periudha Customized apo mbështetje OEM Guarantee:5 vjet garanci

 

Aplikacion :

Processing And Quality Control:

 

Our Advantage

mbi 10 vjet përvojë në këtë fushë.

përjetuar R&D mbështetje ekip vizatim profesional sipas përdorimin tuaj.

Direkt fabrika e çmimeve me cilësi të lartë.

Bashkëpunon me ndërmarrje e njohur e shumë vite.

Kaluar ISO9001:2008 sistemit të cilësisë ,SGS,EC

Many of Patent

 

nder :

 

klient

 

FAQ:

1. Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në FoshanCity, Provinca Guangdong, Kinë, në afërsi të Guangzhou Ju mund të fluturojnë në aeroportin Guangzhou direkt. Ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni sa herë që ju jeni në dispozicion!

2. Q: Çfarë është lëndë e parë e produkteve tuaja?
A: si përgjithshme, lëndë e parë e kodit të çelikut është Q235. çeliku të tjera është gjithashtu në dispozicion për klientët’ Kërkesat.

3. Q: Cili është afati i pagesës?
A: si përgjithshme, 35% T / T paradhënie dhe bilancin para se të anijeve.

4. Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Kjo varet nga sasia e rendit dhe llojet e produkteve. si përgjithshme, brenda 20 dite pune, për sasi të zakonshëm rendit..

5. Q: I cili port do të përdoret si portin e ngarkimit?
A: port Guangzhou Nansha

6, unës me porosiized në dispozicion?
—po, pothuajse të gjitha produkt mund të personalizohet.

7, A mund të projektimit dhe të tërhequr për ne ?
—po, ne kemi bërë dizajnin më të mirë të përshtatshme dhe duke tërhequr sipas detaje të përdorimit dhe të kërkojë për të konfirmuar tuaj para se të rendit.

8: Cili është avantazhi juaj?
A:
1. ) garanci: —3~ 10 vjet garanci në rast se
A) Proper handling during operation, Trajtimi i saktë Forklift ndërsa stacking / un-stacking
B) Overloading is prohibited
C) Environment request –indoor, rrethanë e thatë dhe nuk i lagësht, mos kontaktoni me ndonjë material kimik gërryes (për zink kromuar dhe pluhur veshura produkteve, asnjë kufizim për dip nxehtë galvanizuar)

2. fabrika e çmimeve: Fabrika e Shitja e drejtpërdrejtë të çmimeve konkurruese.

3. Ne kemi marrë përgjegjësi të plotë për çdo defekti prodhimi, ose do të rimbursim apo reship produkte të mirë për ju

 

fabrikë:

 

show ekspozitë:

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI