Raftet e paletave me paleta të rënda raftet e paletës së magazinës rrotullohen raftet e gomave

Përshkrim:

Raftet e paletave me paleta të rënda raftet e paletës së magazinës rrotullohen raftet e gomave

Detail Product

Produkt Tags

Raftet e paletave me paleta të rënda raftet e paletës së magazinës rrotullohen raftet e gomave

Main Features

The tire rack is specially designed for tire storage. Compared with the previous direct stacking on the rack or hanging on the cantilever of the cantilever shelf, it has higher access efficiency and is favored by more and more companies.

The tire shelf is mainly constructed by columns and beams, and then the supporting rods are installed on each shelf. The structure is simple, and the shelf height is just designed according to the tire specifications. Let’s take a look at the storage effect of the tire shelf. The tires are stored side by side, and any tire can be accessed, which is more in line with the first-in first-out principle of warehouse management, and the access efficiency is greatly improved. At the same time, the tires can be packed together and accessed by the forklift

 

artikull: YG-R15
material: Butë çeliku Q235
madhësi 1200*1100*1100mm/customized
Trajtim sipërfaqësor: powder coating
dizajni në dispozicion Rotate device,palosje,detaching
pajisje në dispozicion Trail,përshtatur
Zona e aplikimit supermarket,ruajtje,industrial,warehouse,transport
Kapaciteti Loading 1000kg
vërejtje Periudha Customized apo mbështetje OEM Guarantee:5 vjet garanci

 

Aplikacion :

 

Processing And Quality Control:

 

Our Advantage

mbi 10 vjet përvojë në këtë fushë.

përjetuar R&D mbështetje ekip vizatim profesional sipas përdorimin tuaj.

Direkt fabrika e çmimeve me cilësi të lartë.

Bashkëpunon me ndërmarrje e njohur e shumë vite.

Kaluar ISO9001:2008 sistemit të cilësisë ,SGS,EC

Many of Patent

 

nder :

 

klient

 

FAQ:

1. Q: Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në FoshanCity, Provinca Guangdong, Kinë, në afërsi të Guangzhou Ju mund të fluturojnë në aeroportin Guangzhou direkt. Ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni sa herë që ju jeni në dispozicion!

2. Q: Çfarë është lëndë e parë e produkteve tuaja?
A: si përgjithshme, lëndë e parë e kodit të çelikut është Q235. çeliku të tjera është gjithashtu në dispozicion për klientët’ Kërkesat.

3. Q: Cili është afati i pagesës?
A: si përgjithshme, 35% T / T paradhënie dhe bilancin para se të anijeve.

4. Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Kjo varet nga sasia e rendit dhe llojet e produkteve. si përgjithshme, brenda 20 dite pune, për sasi të zakonshëm rendit..

5. Q: I cili port do të përdoret si portin e ngarkimit?
A: port Guangzhou Nansha

6, unës me porosiized në dispozicion?
—po, pothuajse të gjitha produkt mund të personalizohet.

7, A mund të projektimit dhe të tërhequr për ne ?
—po, ne kemi bërë dizajnin më të mirë të përshtatshme dhe duke tërhequr sipas detaje të përdorimit dhe të kërkojë për të konfirmuar tuaj para se të rendit.

8: Cili është avantazhi juaj?
A:
1. ) garanci: —3~ 10 vjet garanci në rast se
A) Proper handling during operation, Trajtimi i saktë Forklift ndërsa stacking / un-stacking
B) Overloading is prohibited
C) Environment request –indoor, rrethanë e thatë dhe nuk i lagësht, mos kontaktoni me ndonjë material kimik gërryes (për zink kromuar dhe pluhur veshura produkteve, asnjë kufizim për dip nxehtë galvanizuar)

2. fabrika e çmimeve: Fabrika e Shitja e drejtpërdrejtë të çmimeve konkurruese.

3. Ne kemi marrë përgjegjësi të plotë për çdo defekti prodhimi, ose do të rimbursim apo reship produkte të mirë për ju

 

fabrikë:

 

show ekspozitë:

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI