Rreth Nesh

Foshan Yougu Storage Equipment Co, Ltd, e specializuar në projektimin dhe prodhimin e të gjitha llojeve të magazinës logjistike të magazinës metalike,kafaz, kaci, karro, stacking raft,kaci, etj e cila është krejtësisht e magazinimit zgjidhje provider. mbi 7000 seminar fabrike metri katror 56 vendosni lloje makinerish.me 89 punëtorë profesionistë dhe ekip inxhinierësh, Ekipi i QC dhe sende të tjera të zyrës .

Ne kemi kaluar ISO9001-2000 në 2016 dhe mbështetje mbi 500 klientët.ka reputacion të lartë në Honda, Toyota, Volkswage ,Midea, Gree, TCL,Galanz,Coca Cola,JD,DHL and others Yougu provides factory directly competitive price and high quality products for customers ,e veçantë në dizajn dhe e personalizuar sipas kërkesës ose përdorimit tuaj .

Shërbimet

  • Profesional

    mbi 15 vite përvojë të pasur ekip inxhinier dhe punëtorë. Zgjidhje totale sipas përdorimit të klientit. Dizajn profesional dhe mbështetje vizatimi.
  • Cilësia

    Sistem i rreptë i menaxhimit të cilësisë për të siguruar që çdo produkt mund të plotësojë kërkesën e klientit SGS,ISO
  • Çmimi

    Mbështetje me shumë klientë të famshëm si Peugeot, Toyota ,Huawei etj., Direkt fabrika të mbajë çmim konkurrues.
Enquiry TANI