Челик заварување кориснички поцинковани жица мрежа платформа

Опис:

Овозможува слободен премин на вода, така и надземни прскалки
Работете ефикасно. Полици со решетки
Се квалификува за намалување на премиите за осигурување од пожар. Палуба за решетки
Патување по повеќекратно патување. Палуба за жици
Останете почисти бидејќи нечистотијата не може да се собере на жичаната мрежа.
Немате такса за отстранување. Паркинг со решетки
Полесна тежина и лесна за ракување. Палуба за полици
Нема да изгние или распарчи и нема да има шајки

детали за производот

Тагови производ

точка: YG-A01
материјал: Блага челик Q235
големина кориснички
Површински третман: Галванизиран / топло натопување галванизиран
апликација област Се користи во решетката
Подем на товарот 50- 1000капацитет на оптоварување kg
Напомена Прилагодено или гаранција за поддршка ОЕМ период:5 години гаранција

апликација:

Обработка и контрола на квалитетот:

Нашата предност:

Во текот 10 години работно искуство во оваа област.

Искусен R&тим за поддршка D професионална цртеж според вашите употреба.

Директно фабрика цена со висок квалитет.

Соработува со познати претпријатие за многу години.

Положено ISO9001:2008 систем за квалитет ,SGS,ЕК

Почитувај:

клиентите

 

Најчесто поставувани прашања:

П: Каде што се наоѓа вашата фабрика? Како можам да ја посетите таму?
А: Нашата фабрика се наоѓа во FoshanCity, провинцијата Гуангдонг, Кина, во близина на Гуангжу Можете да летаат на аеродромот во Гуангжу директно. Вие сте топло добредојде да не посетите, секогаш кога ви се на располагање!

 

П: Што е суровина на вашите производи?
А: како општо, суровина на челик кодот е Q235. Други челик е исто така на располагање на клиентите’ барања.

 

П: Што е рокот на плаќање?
А: како општо, 35% T / T аванс и рамнотежа пред превозот.

 

П: Што е времето за испорака?
А: Тоа зависи од количината на нарачката и типови производи. како општо, во рамките 20 работни денови, за обичните цел количество..

 

П: Која порта ќе се користи како вчитување пристаниште?
А: Гуангжу Nansha порта

 

П: јасs сопствениized достапен?
—Да, речиси сите производи може да се изменуваат.

 

П: Можете ли да се направи дизајн и цртање за нас ?
—Да, ние се направи најдобро соодветен дизајн и изработка во согласност со користењето на детали и да побара за вашата потврди пред цел.

 

П: Која е вашата предност?
А: 1. Гаранција: —3~ 10 години гаранција во случај
А Правилно ракување за време на работа, правилно ракување виљушкар додека редење / ОН-редење
Б Преоптоварување е забрането
C животна средина барање -indoor, сува и не влажна околност, не контактирате со нагризувачки хемиски материјал (за цинк обложен и прав обложени производи, Нема ограничување за топло поцинкувани).
2. фабрика цена: Фабрика директна продажба, конкурентна цена.
3. Ние преземе целосна одговорност за било каква грешка во производството, или ќе наплата или reship добри производи за вас

Фабрика:

изложба шоу:

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

Прашање Сега